درباره ما

درباره ما

گروه نرم افزاری رایمند  اولین و تنها  تولید کننده و ارائه دهنده نرم افزار تخصصی توزیع و پخش مویرگی در کشور میباشد که از این صنعت به حوزه  نرم افزار راه پیدا کرده  و  تجربیات گرانبها و عملی مدیران خود را  در نزدیک به 3 دهه حضور در عرصه  توزیع و پخش مویرگی ، در قالب یکی  از بهترین و کاربردی ترین نرم افزار تخصصی توزیع و پخش مویرگی  تقدیم به فعالان صنعت پخش کشور نموده است.

گروه نرم‌افزاری رایمند با به‌کارگیری فناوری روز و پیشرفته‌ترین متدهای نرم‌افزاری و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها، سعی در پیشبرد اهداف تجاری و مدیریتی مشتریانش با ارائه راهکارهای نرم افزاری خاص دارد.

گروه نرم افزاری رایمند با درک نیازهای شرکت های پخش متنوع ترین محصولات را با هر نوع و اندازه از پخش های کوچک با 2 کاربر گرفته تا پخش سراسری و با متنوع ترین و رقابتی ترین خدمات ، کیفیت و قیمت ، ارائه می نماید .

گروه نرم افزاری رایمند با تولید و عرضه نسخه 2 زبانه عربی – فارسی مرزهای خود را به کشورهای عرب زبان حاشیه خلیج همیشگی فارس گسترده نموده است.

گروه نرم‌افزاری رایمند با تمرکز بر روی سرعت ارائه‌ خدمات و کیفیت محصولات، مشتری‌مداری را سرلوحه کار خویش قرار داده و معتقد است نرم افزارهای تولیدی باید طبق نیاز مشتری در چارچوب های استاندارد علمی طراحی شود.

گروه نرم‌افزاری رایمند به ارائه راهکارهای اختصاصی ویژه، خدمات مهندسی شبکه‌های پیشرفته و ارائه خدمات مشاوره‌ای می‌پردازد. مهم‌ترین مسیر حرکت ما در حوزه تجارت و مدیریت می‌باشد که در این وادی، محوریت تولیدات ما نرم‌افزارها و پکیج‌های تخصصی و محوریت خدمات ما ارائه پیشرفته‌ترین و علمی‌ترین راهکارهای نوین مدیریتی است.

گروه نرم‌افزاری رایمند تاکید اصلی را در سازمان خویش بر مشتری مداری قرار داده  و به اصلیترین و مهمترین نیاز یک واحد توزیع و پخش که همانا سرویس دهی و پشتیبانی سریع  و بموقع میباشد، جامعه عمل پوشانده است.

 مشتریان گروه نرم‌افزاری رایمند ، تمامی افراد حقیقی و حقوقی، نهادها و سازمان‌های دولتی و خصوصی در داخل و خارج از کشور  می‌باشند که کاربران نرم‌افزارها و پکیج‌ها و مشتریان بالقوه خدمات مهندسی و مشاوره‌ای ما محسوب می‌شوند.

0%
رضایت مشتری
0
تعداد نصب فعال
$0
تعداد ماژول‌ها
0
استان‌های تحت پوشش

تعدادی از شرکای تجاری رایمند

برای رزرو مشاهده دمو نرم‌افزار کلیک کنید.

فهرست