raymand
درباره ما

معرفی شرکت نرم افزاری آینده کاوان رایمند

گروه نرم افزاری رایمند اولین و تنها  تولید کننده و ارائه دهنده نرم افزار تخصصی توزیع و پخش مویرگی در کشور می باشد که از این صنعت به حوزه  نرم افزار راه پیدا کرده و تجربیات گرانبها و عملی مدیران خود در نزدیک به 3 دهه حضور در این عرصه را در قالب یکی از بهترین و کاربردی ترین نرم افزار تخصصی توزیع و پخش مویرگی  با ویژگیهای زیر را تقدیم به فعالان صنعت پخش کشور نموده است:

  • کاربری آسان (User Friendly):

در شرایطی که کاربران و مدیران میانی و ارشد شرکت های پخش با خیل عظیمی از اطلاعات مواجه هستند ، سهولت و سرعت کارکردن با منوهای مختلف یک نرم افزار می تواند نقش بسزایی در عملکرد و بهره وری آن در یک سازمان داشته باشد.

  • پشتیبانی جامع و سریع (Support):

با توجه به ارزش زمان در شرکتهای پخش ، تمرکز رایمند بر مهمترین نیاز اینگونه شرکتها که همانا پشتیبانی بموقع و کارا می باشد قرار گرفته و سازماندهی خود را بر اجتناب از بروکراسی رایج و درنتیجه همکاری تیم تولید و پشتیبانی در مرتفع نمودن نیازهای آنی و اجرایی مشتریان خود تشکیل داده است.

  • تکنولوژی بکار رفته (Technology):

توانمندی یک نرم افزار در پاسخگویی به نیازهای مداوم مشتریان خود بستگی مستقیم به زبان برنامه نویسی و تکنولوژی بکار رفته در آن را دارد . از رو شرکت رایمند ، از یکی از جدیدترین تکنولوژیهای روز دنیا استفاده نموده و نرم افزار خود را با زبان NET. که قابلیت استفاده از شبکه و بستر وب را دارد ، تولید نموده است. نرم افزار رایمند نه تنها محدوديتي جهت ارتقاي نرم افزاري و سخت افزاري نخواهد داشت، بلكه با بروزرساني منابع از حداكثر كارآيي برخوردار خواهد بود.

ساختار نرم افزار با رویکرد ERP:

نرم افزار رایمند با توجه به رشد روزافزون صنعت پخش درکشور و نیز اهمیت والای مدیریت ، ساختار خود را با رویکرد ERP ایجاد نموده تا با  رشد، گسترش و افزوده شدن بر لایه های مختلف سازمان بتواند به نیازهای اساسی مدیران پاسخ مناسب دهد. در نرم افزار رایمند مدیر می تواند کلیه منابع سازمان (M4 Machine, Man, Material, Money)  را در جهت کاهش هزینه و افزایش درآمد  مدیریت نماید.

تنوع در محصولات

گروه نرم افزاری رایمند با اتکا به سالها تجربه عملی خود در صنعت پخش و درک نیازهای شرکتهای پخش اقدام به عرضه متنوع ترین محصولات تخصصی نرم افزار پخش مویرگی با نموده است بطوریکه از یک شرکت پخش کوچک محلی با 3 کاربر با بیشترین ماژولهای مورد نیاز یک شرکت مدرن گرفته با برند (بهتا) تا یک شرکت پخش مویرگی سراسری با بیش از بینهایت شعبه ( با برند رایمند) میتوانند از محصولات این گروه استفاده نموده و از امکانات و قیمتهای رقابتی این محصولات بهره ببرند.

آموزش اولیه رایگان
erp
امکانات
تکنولوژی پیشرفته
پشتیبانی
عدم نیاز به تخصص
قفل سخت افزاری
بکاپ گیری
مشاوره رایگان

چشم اندازی رو به آینده و ماموریت مجموعه رایمند

چشم انداز رایمند

ماموریت

شرکت آینده کاوان رایمند تلاش می کند به تمام مشتریان خود در سرتاسر ایران به بهترین و با کیفیت ترین محصولات خود را ارائه کند.

پکیج های رایمند

پکیج های رایمند