چرا رایمند ؟

 

چرا رایمند؟

گروه نرم افزاری رایمند با اتکا به تجربه مدیران خود که نزدیک به 3 دهه حضور فعال و مستمر در عرصه توزیع و پخش کشور و نیز استفاده از اکثر قریب به اتفاق نرم افزارهای رایج در این حوزه ، 2 نیاز یک واحد توزیع و پخش را درک نموده و تمرکز خود را بر پاسخدهی مناسب به این نیاز قرار داده است:

 

  • کاربری آسان (User Friendly):

در شرایطی که همه نرم افزارهای موجود در پی افزودن آیکون های مختلف و الزام به طی مراحل غیر ضروری برای کارهای اجرایی جهت جلب رضایت خریداران خود میباشند، گروه نرم‌افزاری رایمند ، روی مهمترین ویژگی نرم افزار پخش تمرکز نموده که همانا کارایی ، کاربردی بودن و عملیاتی بودن آن میباشد . در شرایطی که شرکتها روز به روز بزرگتر و وسیعتر شده و کاربران و مدیران میانی و ارشد آن با خیل عظیمی از اطلاعات مواجه شده اند ، سهولت و سرعت کارکردن با منوهای مختلف یک نرم افزار میتواند نقش بسزایی در عملکرد و بهره وری آن در یک سازمان داشته باشد. کار با نرم افزار رایمند علیرغم داربودن کلیه اطلاعات و منوهای مورد نیاز و در بر گرفتن همه اطلاعات ضروری یک واحد پخش، بسیار کارا و ساده بوده و برای هر کاربر و در هر واحدی از سازمان ، مناسب و مطلوب میباشد.

  • پشتیبانی جامع و سریع (Support):

تجربه 3 دهه حضور مدیران گروه نرم‌افزاری رایمند در صنعت پخش و لمس کردن مشکلات متعدد این صنعت ، تمرکز شرکت را بر مهمترین نیاز شرکتهای توزیع و پخش که همانا پشتیبانی بموقع و کارا نهاده و سازماندهی خود را بر اجتناب از بروکراسی رایج و درنتیجه همکاری تیم تولید و پشتیبانی در مرتفع نمودن نیازهای آنی و اجرایی مشتریان خود تشکیل داده است.

  • تکنولوژی بکار رفته (Technology):

یکی از ویژگیهای صنعت پخش که کمتر در دیگر حوزه های اقتصاد بچشم میخورد ، تغییرات مداوم و سلیقه ای توسط مدیران آن میباشد بطوریکه کمتر دو شرکت پخشی را میتوان مشاهده نمود که دقیقا مشابه هم باشند . لذا توانمندی یک نرم افزار در پاسخگویی به نیازهای مداوم مشتریان خود بستگی مستقیم به زبان برنامه نویسی و تکنولوژی بکار رفته در آن را دارد . شرکت رایمند از ابتدا جهت پاسداشت این نیاز مبرم و همیشگی مشتریان خود ، از یکی از تکنولوژیهای روز دنیا استفاده نموده و نرم افزار خو د را با زبان NET. که قابلیت استفاده از شبکه و بستر وب را دارد ، تولید نموده است. این تکنولوژی بخصوص برای شرکتهای پخش سراسری و چند شعبه ای مزیت بسیار مهمی شمرده میشود. با توجه به بروز بودن اين تكنولوژي، نرم افزار همواره با جديدترين سرويس هاي ارائه شده مايكروسافت هماهنگي داشته و نه تنها محدوديتي جهت ارتقاي نرم افزاري و سخت افزاري نخواهد داشت، بلكه با بروزرساني منابع از حداكثر كارآيي برخوردار خواهد بود.

ساختار نرم افزار با رویکرد ERP

برنامه‌ریزی منابع سازمانی (Enterprise resource planning) به اختصار ERP)) شامل طیف وسیعی از فعالیت‌های مختلفی است که به بهبود عملکرد یک سازمان منتهی می‌شود و تمام داده‌ها و فرایندهای یک سازمان را در یک سیستم نرم‌افزاری و در قالب یک بانک اطلاعاتی به صورت پیوسته، منظم و دقیق مدیریت می‌نماید.    ERP  بر پایه سیستم ها  تهیه شده‌ و  شامل چندین برنامه کاربردی است که به صورت یکپارچه همه فعالیت‌های داخلی یک سازمان را در گستره واحدهای عملیاتی آن مدیریت می‌کند. این فعالیت‌ها می‌تواند بازهٔ وسیعی از مدیریت فروش، مدیریت تأمین، مدیریت انبار، مدیریت لجستیک، مدیریت مالی، مدیریت قیمت تمام شده و مدیریت منابع انسانی را شامل شود.

نرم افزار رایمند با توجه  به رشد روزافزون صنعت پخش در کشور  و نیز  اهمیت والای مدیریت ، ساختار خود را با رویکرد ERP ایجاد نموده تا با  رشد، گسترش و افزوده شدن بر لایه های مختلف  سازمان بتواند به نیازهای اساسی مدیران پاسخ مناسب دهد. در نرم افزار رایمند مدیر میتواند کلیه منابع سازمان       4M ( Machine ,Man ,  Material, Money) (مواد، ماشین آلات، پول و نیروی انسانی)  را در جهت کاهش هزینه و افزایش درآمد  مدیریت نماید.

 

تنوع در محصولات

گروه نرم افزاری رایمند با اتکا به سالها تجربه عملی خود در صنعت پخش و درک نیازهای شرکتهای پخش اقدام به عرضه متنوع ترین محصولات تخصصی نرم افزار پخش مویرگی با نموده است بطوریکه از یک شرکت پخش کوچک محلی با 3 کاربر با بیشترین ماژولهای مورد نیاز یک شرکت مدرن گرفته با برند (بهتا) تا یک شرکت پخش مویرگی سراسری با بیش از بینهایت شعبه ( با برند رایمند) میتوانند از محصولات این گروه استفاده نموده و از امکانات و قیمتهای رقابتی این محصولات بهره ببرند.

 

نسخه عربی

محصول جدید گروه نرم افزاری رایمند به زبان عربی یکی از معدود نرم افزارهای 2 زبانه فارسی- عربی موجود در کشور میباشد که میتواند علاوه بر نیازهای هموطنان در استانهای جنوبی و عرب زبان کشور عزیزمان ، در کشورهای حاشیه خلیج همیشگی فارس نیز قابل استفاده میباشد. این نرم افزار طوری طراحی شده تا با لهجه ها و گویش های مختلف زبان عربی در هر کشور سازگار باشد.

 

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست